Zeblaze Thor Ultra?je další nový 2024 4G Smartwatch k dispozici na trhu za levnou cenu. Je to telefon Android SmartWatch, který je dodáván s kruhovou s 1,43 palcovou velkou obrazovkou AMOLED a je vybaven několika funkcemi včetně 2 GB RAM+ 16 GB ROM, WIFI, GPS, NFC, Multisportovní režimy, IP67 Life voděodolný, a spuštění Androidu 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design chytrých hodinek Zeblaze Thor Ultra 4G:

Jak vidíte na obrázku výše. Tyto nové hodinky Zeblaze Thor Ultra 4G mají kruhový design, který vypadá stylově, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Měří 54,5*48,3*15,6mm a váží asi 60g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Je zodpovědný za funkci zapnutí běhu. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Tělo chytrých hodinek Zeblaze Thor Ultra 4G je vyrobeno ze slitiny zinku s PC plastem, zatímco řemínek je dostupný ze silikonu.. Pokud jde o obrazovku displeje! Chytré hodinky Zeblaze Ultra mají 1,43palcový kulatý dotykový AMOLED displej, který podporuje stále zapnutý displej a je vytvořen s rozlišením 466 x 466 pixely. Toto nositelné zařízení je také plné různých ciferníků a je k dispozici pouze v černé barvě.
Vlastnosti chytrých hodinek Zeblaze Ultra 4G:

Zeblaze Thor Ultra jsou vodotěsné chytré hodinky IP67, což znamená, že jej můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. Toto nositelné zařízení má 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti a běží na Androidu 8.1 OS. Díky tomu chytré hodinky Thor Ultra fungují lépe, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
Zeblaze Thor Ultra je a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS, a Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, SPO2, krokoměr, NFC, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. Tento chytrý hodinek má 930 kapacita baterie mah s 3-5 dní výdrže baterie.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2024
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2024
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
Chytré hodinky Zeblaze Thor Ultra 4G Kompletní specifikace:
| Zařízení | Thor Ultra |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 54.5*48.3*15.6mm |
| Hmotnost | 60G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | AMOLED |
| Velikost obrazovky | 1.43palec |
| Rozlišení obrazovky | 466*466 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 2GB |
| ROM | 16GB |
| Fotoaparát | – |
| CPU | SL8541E jádro |
| NFC | Ano |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 930Mah |
| Životnost baterie | 3-5 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, AMOLED obrazovka, WiFi+ GPS+ SIM karta, Velká kapacita baterie, Levná cena
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
Hodinky Zeblaze Thor Ultra 4G jsou aktuálně dostupné pouze na Banggood a Aliexpress za různé ceny. Můžete si vybrat nejlepší cenu pro vás!
Zkontrolujte cenu na Banggood
Zkontrolujte cenu na Aliexpress
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2024






