Efter LEMFO LEM13, Lemfo har udgivet en anden ny Android 4G -smartwatch under navnet på LEMFO LEM12 Pro. Det bærbare leveres med samme udsigt og design af LEM 12 Men fik mere forbedring i tekniske funktioner. Enheden udstyret med en MT6762 -processor, 4GB Ram, 64GB Room, og løb Android 10. Så lad hoppe til de fulde detaljer!
- Ny! LEMFO LEM14 4G Smartwatch med NFC & 5ATM vandtæt?
Design af LEMFO LEM12 Pro Android 10 Smartwatch?

Som LEMFO LEM12. Den nye lem 12 Pro smartwatch fik også en rund form, der ser stilfuld og mere klassisk ud. måling 17*50*60 mm og vejer 86 g. At have en fuld rund krop med en keramisk ramme, mens stroppen er aftagelig og tilgængelig i læder+TPU.
På højre side af skærmen, Du finder to knapper til at tænde/slukke for uret og mellem dem et kamera med 8MP, Mens det andet kamera er foran med 5MP. Den bærbare leveres også med flere urflader, Og du kan tilpasse skiven med dine yndlingsbilleder. På bagsiden af urskiven, Du finder SIM -kortslot, hjerterytme monitor, og magnetiske kontakter. Det brages om IP67 vandtæt rating, og du kan bære den udendørs eller i regn uden tøven. Med hensyn til skærmen! LEMFO LEM12 Pro Smartwatch har en 1,6-tommer fuld rundvisning med 400*400 pixels.
Funktioner af lemfo lem 12 Pro 4GB/64GB Smartwatch?

LEMFO LEM12 Pro Drevet af en MediaTek MT6762 -processor og løb Android 10. Den bærbare udstyret med 4 GB af RAM og 64 GB for intern hukommelse, Hvilket er det første Lemfos ur, der fik denne enorme kapacitet.?Enheden er en standalone smartwatch der kan foretage opkald uden behov for en telefon. Understøtter WiFi og 4G LTE -forbindelse, GPS/Glonass samt Bluetooth.
Ud over funktionerne nævnt ovenfor! LEMFO LEM 12 pakket med andre vigtige funktioner. Indbygget 9 Sportstilstand inkluderer gåture, Løb, Kør en cykel, Fodbold, Kurvkugle, Bordtennis, Badminton, og springe over. Yderligere funktioner er ansigts -ID -lås op, hjerterytme monitor, skridttæller, vejr, Og meget mere. Uret har også et 900 mAh stort batteri+ 900 Mah Power Bank.
Du vil også gerne:?
7 Bedste Android -smartwatches til mænd 2020
9 Bedste kinesiske smartwatches 2020
7 Bedste smartwatches med ?HD -kamera
LEMFO LEM12 PRO FULL SPECS:
| Enhed | Lemfo lim 12 Pro |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimension | 60*50*17mm |
| Vægt | 70g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Vise | IPS |
| Skærmstørrelse | 1.6tomme |
| Skærmopløsning | 400*400 pixels |
| Operativsystem | Android 10.0 |
| VÆDDER | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera | 5MP+8MP |
| NFC | INGEN |
| EKG | INGEN |
| Multi-Sports-tilstand | 9 Sportstilstande |
| Hjerterytme monitor | Ja |
| Face ID | Ja |
| Specker | Ja |
| Vandtæt | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Forbindelse | 4G+wifi |
| Stropp | Læder+ TPU |
| Batterikapacitet | 900 Mah |
| Standby tid | 2-4 dage |
| Pris | $$ Priserne er nedenfor |
Fordele og ulemper ved LEMFO12 Pro Watch?
Fordele: Stilfuldt design, Stort batteri, Ja værelset, Android 10, 4GB/64GB, MediaTek MT6762 Processor, Ansigts -ID -låsning, Aftagelig rem
Ulemper: Ikke egnet til svømning
Pris og tilgængelighed?
LEMFO LEM12 Pro er tilgængelig på Aliexpress og Banggood til forskellige priser. Du kan vælge den bedste pris for dig.
Tjek pris på Aliexpress
Tjek pris på Banggood
Du kan også lide at tjekke:?De nye og nyeste smarture 2023



