A few days after launching the AWEI H15, AWEI is back again and brought us a new smartwatch called AWEI H12. The wearable is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.32-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Veren happimittari, MultSport -tilat, Lämpömittari, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of AWEI H12 Smartwatch:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, This new AWEI H12 watch comes with a circular shape that looks stylish, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 46*46*14.1mm and weighing about 50g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The AWEI H12 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This H12 smart watch uses a 1.28-inch IPS touchscreen created with a resolution of 240 x 240 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana
Features of the H12 Smart Watch:

AWEI H12 is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This AWEI H12 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Additional Features are a Blood Poxygen monitor, Verenpainemittari, Kehon lämpötilan seuranta,? Moniurheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 250 mAh 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
AWEI H12 Smartwatch Full Specs:
| Laite | H12 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46*46*14.1mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.32 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS & Harmonia |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Aika siisti muotoilu, Bluetooth-puhelut, 5 Terveyden seurannan tyypit, Multi Sport -tilat, Useita kellotauluja, Mini pelit
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The AWEI H12 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022






