DK67 on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, jossa on pyöreä 1,53 tuuman suuri IPS-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, Kompassi, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
DK67 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi DK67-kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 47,6 * 47,6 * 12,9 mm ja paino noin 50 g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
DK67-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä DK 67 älykello käyttää 1,53 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
DK:n ominaisuudet 67 Älykäs kello:

DK67 on IP67 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsien pesussa tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä DK67-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, Kompassi, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 300 mAh 5-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
DK67-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | Kello HK67 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47.6*47.6*12.9mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.53 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | RDFit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Kompassi
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
DK67-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



