A few days after launching the Doogee CS3, DOOGEE is back again and brought a new brand smartwatch with more features called DOOGEE D11. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.32-inch screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Veren happimittari, NFC, 70 urheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. So let’s jump to full details!
Design of DOOGEE D11 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new D11 watch comes in a square shape that looks classy, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 46*46*10.7mm and weighing about 38g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnan käynnistämisestä tai takaisinajosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The Doogee D11 smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This new DOOGEE D11 smart watch has a 1.32-inch full LCD touch screen created with a resolution of 360 x 360 pikseliä. The wearable is also packed with various watch faces and is available in silver and yellow colors.
Features of the D11 Smartwatch:

DOOGEE D11 is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, The DOOGEE D11 smartwatch also is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, 70 Urheilutilat, Naisten terveyden seuranta, NFC Accessin ohjaus, AI ääniavustaja, Muistutus istumisesta, Kaukokamera, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, ja enemmän. Tämä puettava on myös varustettu 300 mAh:n akulla, joka kestää 3-7 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 10 Päivät peruskellotilassa.
Doogee D11 User manual:

After you get this Doogee D11 watch! Sinun on noudatettava näitä kahta yksinkertaista vaihetta:
- Asenna?GloryFit-sovellus?älypuhelimellasi, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä laitteesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti.
Siinä se!?Joten nyt voit välittää puhelut, synkronoi kalenterisi tai vastaanota älypuhelimen ilmoituksia suoraan älykellosta, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2022
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2022
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
DOOGEE D11 Smartwatch Full specs:
| Laite | D11 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 46*36*10.7mm |
| Paino | 38g |
| Värit | Musta, Keltainen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.32 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360*360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| NFC | Kyllä |
| Lämpömittari | EI |
| Moniurheilutila | 70 urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivää |
| Soveltaa | Gloryfit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut,? NFC Accessin ohjaus, AI voice Assistant, 70 Urheilutilat, 4 Terveyden seurannan tyypit, +200 kellotaulut
Miinukset: GPS puuttuu
Hinta ja saatavuus?
DOOGEE D11 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös pitää:?
- DOOGEE CS3 New 2022 SmartWatch
- Uudet ja uusimmat älykellot 2022






