A couple of days after launching the DT8 Ultra Plus and DT8 Pro, DT NO.1 on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon nimeltä DT116. The wearable is a fitness tracker watch that comes in a square shape with a 1.9-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, GPS-reitin seuranta, Moniurheilutilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of DT NO.1 DT116 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new DT116 smartwatch got a square design that looks stylish, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 44*37*11m and weighing about 35g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The DT116 smartwatch body is made of stainless steel while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! Tämä DT 116 smart watch has a 1.9-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 320*385 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, kulta, ja hopeavärit.
DT:n ominaisuudet 116 Älykäs kello:

DT116 is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This DT116 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, NFC Access Control, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 200 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
DT116 Smartwatch Full Specs:
| Laite | DT 116 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44*37*11mm |
| Paino | 35g |
| Värit | Musta, Hopea, Vaaleanpunainen, Kulta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.9 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320*385 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | WearPro |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.9-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, NFC Access Control
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
DT116 smartwatch is available currently only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



