Vuosi Mibro Watch A1:n lanseerauksen jälkeen, Mibro on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon, jossa on enemmän ominaisuuksia, nimeltään Mibro kello A2. Puettava on urheilullinen älykello, joka on pyöreän muotoinen 1,39 tuuman TFT-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, 70 urheilutila, 2ATM vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Xiaomi Mibro Watch A2 -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Xiaomi Mibro Watch A2 sai pyöreän muotoilun, joka näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 45,17 * 45,17 * 11,4 mm ja paino noin 47 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnan käynnistämisestä tai takaisinajosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Mibro Watch A2 -runko on valmistettu metallista ja PC-muovista, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä uudessa Xiaomi Mibro -kellossa on 1,39 tuuman täys pyöreä TFT-näyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Puettavassa on myös erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana.
Xiaomi Mibro A2 Smart Watchin ominaisuudet:

Mibro Watch A2 on 2 ATM:n vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Mibro A2 Watchissa on myös kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, 70 urheilutilat, Koulutuksen havaitseminen, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth 5.3, ja enemmän. Tässä kannettavassa on 350 mAh:n suuri akku, joka kestää 7-10 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 50 Päivät peruskellotilassa.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2023
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Mibro Watch A2 täydelliset tiedot:
| Laite | Mibro A2 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45.17*45.17*11.4mm |
| Paino | 47g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.39 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth-puhelut | Kyllä |
| NFC | EI |
| GPS | EI |
| Moniurheilutila | 70 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 2Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 350 mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Soveltaa | Mibro Fit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Elegantti muotoilu, Bluetooth-puhelut, 70 Urheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa, Sopii uimaan, Pitkä akun kesto
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
Mibro Watch A2 -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






