In addition to the North Edge G9, North Edge also released another smartwatch with more features called Noth Edge G2. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.28-inch IPS screen equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of North Edge G2 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new North Edge G2 watch got in a circular design that looks stylish, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 46*46*10.8mm and weighing about 50g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The North Edge G2 smart watch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This G2 smart watch has a 1.28-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana, Valkoinen, and Pink colors.
Features of the G2 Smart Watch:

North Edge G2 is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. This North Edge G2 smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat sn SPO2 Blood happimittari, Verenpainemittari, MultSport -tilat, AI ääniapu, Ilmoitukset, herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, ja enemmän. This device has a 220mAh large battery capacity with 2-3 Normaalin käytön päivät ja 5-7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
?North Edge G2 Smartwatch Full Specs:
| Laite | G2 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 46*46*10.8mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.28 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 220mAh |
| Normaali käyttö | 2-3 päivä |
| Sovellusnimi | JYOUPRO |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Calculator
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The North Edge G2 watch is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






