Snolen ZL80 is another new 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. It is a sporty watch that comes in a square shape with a 2.01-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, +123 urheilutila, IP67 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of ZL80 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new ZL80 got a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Measuring 48¡Á39¡Á11mm and weighing about 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The ZL80 smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! Tämä ZL 80 Smart Watch uses a 2.01-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 296 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellopintoja ja se on saatavana mustana, hopea, sininen, ja kultaiset värit.
Features of the ZL80 Smart Watch:

Snolen ZL80 is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. The ZL80 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Useita urheilumuotoja, Hengitysharjoittelu, Istuva muistutus, Ilmoitukset, herätyskello, Sää, ikkunaluukut, Bluetooth, jne. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 230 mAh 3-7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ZL80 Smartwatch Full Specs:
| Laite | ZL 80 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 48¡Á39¡Á11mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Hopea, Oranssi, Sininen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.01 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 * 296 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 230mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | DAFT |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, +123 urheilutilat, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +100 kellotaulut
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The ZL80 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa: Uudet ja uusimmat älykellot 2023



