Lemfo A80 is another new 2022 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.32-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Multisport -modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of A80 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new A80 Watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 47*47*13,5 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The A80 smartwatch body is made of zinc alloy and PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Lemfo A80 smart watch uses a 1.32-inch touch retina IPS screen covered by gorilla glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, brun, og grå farger.
Funksjonene til A 80 Smartklokke:

A80 is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. The A80 smartwatch is also equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blod oksygen monitor, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelse, Braith trening, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare har en 400 mah batterikapasitet med 3-8 dager med normal bruk og 20 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- TOPP 10 BESTE SMARTKLOKKER 2022
A80 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | A80 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*13.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | INGEN |
| NFC-tilgangskontroll | INGEN |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 3-8 dager |
| Appnavn | Fit CloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Bluetooth-anrop, 20 sportsmoduser, 4 Slags helseovervåking, Stort batteri, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The A80 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



