Two months after launching the Amazfit Active, Amazfit is starting thinking of launching the Amazfit Active 2 alongside Amazfit Balance 2 i 2024. The wearable is a sporty watch that may come rectangular with a 1.78-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC, 5ATM vanntett, og kan støtte Bluetooth -samtale. Så la oss sjekke de fullstendige spesifikasjonene!
Amazfit aktiv 2 Full spesifikasjoner:
Så langt! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Amazfit Active 2. Imidlertid, vi kommer til å sette våre fulle forventninger til den kommende Amazfit Smartwatch.
| Enhet | Aktiv 2 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 43x36x10mm |
| Vekt | 27g |
| Farger | Svart, Gull, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.78 tomme |
| Skjermoppløsning | 368*448 piksler |
| Operativsystem | Zeppos 4.0 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Batterilevetid | 14 dager |
| Appnavn | Såpe |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the Amazdit Active. Imidlertid, we expect that Amazfit will release the Active 2 i oktober 2024 til en prisklasse mellom $200 til $250. Buy Amazfit Active
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






