Etter Apple Watch-serien 9, Apple kan begynne å tenke på å kaste Apple Watch -serien 10 i 2024. Enheten er en treningsklokke som kan komme firkantet med en 2,04-tommers OLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, EKG, f.eks, NFC, Wifi, 10ATM vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Apple Watch -serien 10 Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller de tekniske funksjonene til Apple Watch 10. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger til den kommende Apple Watch.
| Enhet | Apple Watch 10 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 45*38*10.7mm |
| Vekt | 40g |
| Farger | Svart, Rød, Sølv, Blå |
| Utstilling | OLED |
| Skjermstørrelse | 2.04 tomme |
| Skjermoppløsning | 484*396 piksler |
| Operativsystem Os | watchOS 10.0 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | 10ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 350 mAh |
| Normal bruk | 2-3 dager |
| Appnavn | Apple Watch-appen |
| Stropp | Silikon, Stål, Metall |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen for Apple Watch-serien 10. Imidlertid, vi forventer at Apple kan lansere klokken 10 i august 2024 til en prisklasse mellom $380 til $480.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024




