COLMI P86 er en annen nyhet 2025 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty klokke som har en firkantet design med en 1,93-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 sportsmoduser, 1ATM vanntetting, og Bluetooth-anropsstøtte. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av COLMI P86 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye COLMI P86 har en firkantet design som ser stilig ut, robust, og passer menn og kvinner. Den måler 50*38*12mm og veier omtrent 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side og to på venstre side av dekselet. Den er ansvarlig for funksjonen til å slå enheten på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
COLMI P86-smartklokkehuset er laget av sinklegering, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne P86 smartklokken har en 1,93-tommers AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 368×484 piksler. Denne klokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, gull, og rosa farger.
Funksjoner til P86 Smart Watch:
COLMI P86 is a 1ATM waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, this P86 smartwatch has a speaker and microphone that allow you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner inkluderer en blodoksygenmonitor, 100 sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Stemmeassistent, Bluetooth 5.2, osv. Den bærbare har en stor 400mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 12 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2025
- 9 BESTE SMARTKLOKKER MED HD-KAMERA 2025
- 7 Beste Android smartklokker for menn
Colmi P86 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | P86 Watch |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50*38*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rosa, Blå, Gull |
| Skjermtype | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.93 tomme |
| Skjermoppløsning | 368×448 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | +100 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | 1minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Robust design, AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, +100 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The COLMI P86 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



