IWO DW7 Pro er en annen ny 2022 smartklokke som støtter NFC-tilgangskontroll og Bluetooth-anrop til en budsjettpris. Det er en Apple Watch-serie 7 clone that got a square design with a 1.99-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, og fullpakket med mer enn 400 urskiver. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of DW7 Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new DW7 Pro Watch comes in a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 44.3*37.9*13.4mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The DW7 Pro smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This IWO DW7Pro smart watch has 1.99 tommer Stor IPS berøringsskjerm buet med 2,5D glass og er laget med en oppløsning på 420*490 piksler. Denne wearable er også fullpakket med mer enn 400 urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, blå, og sølvfarger.
Features of DW7Pro Smart Watch:

DW7 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Fitnesstrackeren har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This DW7 Pro smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, multisportmoduser, NFC tilgangskontroll, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare er utstyrt med en 280 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
DW7 Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | DW7Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44.3*37.9*13.4mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa, Blå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.99 tomme |
| Skjermoppløsning | 420*490 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.99-tommer stor skjerm,Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC-tilgangskontroll, +400 Ringer
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
IWO DW7 Pro smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



