ET550 er en annen ny 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1,92-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, EKG+PPG, Multisport -modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av ET550 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye ET550 klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 46*40*11mm og veier ca 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
ET550 smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon, stål, og skinn. Angående skjermbildet! Denne ET 550 smartklokke bruker en 1,92-tommers stor TFT-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 320 x 386 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, rød, blå, og brune farger.
Funksjoner av ET 550 Smartwatch:

ET550 er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne ET550 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, EKG, Termometer, Blodsukkertest, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 260 mAh 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ET550 smartklokke fulle spesifikasjoner:
| Enhet | ET550 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*40*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rød, Brun, Blå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.92 tomme |
| Skjermoppløsning | 320 x 386 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon, Lær, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.92-tomme storskjerm,? Bluetooth-anrop, EKG+PPG, Flere typer helseovervåking, 100 sportsmoduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken ET550 er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



