Haylou Iron Neo er en annen nyhet 2025 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty klokke som kommer firkantet med en stor 1,95-tommers TFT-skjerm og flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, multisportmoduser, 3ATM vanntetting, og Bluetooth-anropsstøtte. Så, la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Haylou Iron Neo Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye Haylou Iron Neo har en firkantet design som ser stilig ut, sportslig, og passer menn og kvinner. Den måler 49,7*42,4*6,5 mm og veier omtrent 49g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for funksjonen til å slå enheten på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Iron Neo-smartklokkehuset er laget av sinklegering, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Haylou Iron Neo har en 1,95-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og en oppløsning på 240×288 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og sølvfarger.
Funksjoner til Iron Neo Smart Watch:
Haylou Iron Neo er en 3ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Haylou Neo smartklokke har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner inkluderer en blodoksygenmonitor, 120 sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Stemmeassistent, Bluetooth 5.3, osv. Den bærbare har en stor 300mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2025
- 9 BESTE SMARTKLOKKER MED HD-KAMERA 2025
- 7 Beste Android smartklokker for menn
Haylou Iron Neo GPS fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Haylou Iron Neo |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49.7*42.4*6.5mm |
| Vekt | 49g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.95 tomme |
| Skjermoppløsning | 240×288 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 120 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | 3minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | Haylou Moro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Elegant design, Stor skjerm, Bluetooth-anrop, +120 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, Egnet for svømming
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
Haylou Iron Neo smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på AliExpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



