Haylou Watch 4S er en annen nyhet 2025 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty klokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, GPS, 1ATM vanntetting, og Bluetooth-anropsstøtte. Så, la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Haylou Watch 4S Smart Watch:

Som du kan se på bildet over, den nye Haylou Watch 4S har en sirkulær design som er både stilig og sporty, passer for både menn og kvinner. Den måler 47.3 x 47.3 x 13.2 mm og veier ca 62 g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå enheten på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Haylou 4S smartklokkekroppen er laget av aluminiumslegering, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Haylou Watch4S bruker en 1,43-tommers AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466×466 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Funksjoner til Haylou 4S Smart Watch:

Haylou Watch 4S er en 1ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Haylou 4S GPS smartklokke har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner inkluderer en blodoksygenmonitor, GPS, 120 sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Stemmeassistent, Bluetooth 5.3, osv. Den bærbare har en stor 400mAh batterikapasitet med 10 dager med normal bruk og 18 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2025
- 9 BESTE SMARTKLOKKER MED HD-KAMERA 2025
- 7 Beste Android smartklokker for menn
Haylou Watch 4S Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Haylou Watch4S |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47.3*47.3*13.2mm |
| Vekt | 62g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466×466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 120 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | 1minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 10 dager |
| Appnavn | Haylou Moro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Innebygd fastleger, Bluetooth-anrop, +120 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Haylou Watch 4S er foreløpig kun tilgjengelig på AliExpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



