HC8 Classic is another new 2025 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty klokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP68 Waterproofing, og Bluetooth-anropsstøtte. Så, la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of HC8 Classic Smart Watch:

Som du kan se på bildet over, the new HC8 Classic Watch features a circular design that is both stylish and sporty, and similar to the Galaxy Watch 8 Klassisk. Den måler 46 x 46 x 13 mm og veier ca 50 g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Den er ansvarlig for funksjonen til å slå enheten på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Vwar HC8 Classic smartwatch body is made out of zinc alloy, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! The HC 8 smartwatch features a 1.43-inch AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and a resolution of 466×466 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Features of the HC 8 Classic Smart Watch:

HC8 Classic is an IP68 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. The wearable device features a heart rate sensor that collects data on our heart rate over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, the HC8 Classic smartwatch has a speaker and microphone that allow you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner inkluderer en blodoksygenmonitor, en blodtrykksmåler, multisportmoduser, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Stemmeassistent, Bluetooth 5.4, osv. Den bærbare har en stor 400mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2025
- 9 BESTE SMARTKLOKKER MED HD-KAMERA 2025
- 7 Beste Android smartklokker for menn
Vwar HC8 Classic Smartwatch Full Specs:
| Enhet | HC 8 Klassisk |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466×466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.4 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Multisportmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | FitCloud Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Unboxing:
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Multi sportsmodus, Flere typer helseovervåking, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The HC8 Classic smartwatch is currently available only on AliExpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



