HK9 Ultra Max er en annen nyhet 2023 Apple Watch Ultra-klon som støtter Bluetooth-anrop til en billig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1,99-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av HK9 Ultra Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye HK9 Ultra Max-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 49*44*14mm og veier omtrent 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HK9 Ultra Max smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er av silikon. Angående skjermbildet! Dette HK 9 Ultrasmartklokke har en 1,99-tommers stor IPS-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 320*380 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, og gullfarger.
Funksjoner av HK 9 Ultra Max Smart Watch:

HK9 Ultra Max er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne HK9 Ultra Max smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er SPO2 -blod oksygenovervåker blodtrykksmonitor, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 180 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HK9 Ultra Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HK 9 Ultra Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Grå, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.99 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*380 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 Dual |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 180 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | Fitpro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.99-tomme stor IPS -skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken HK9 Ultra Max er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpres til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






