Three months after launching the Hoco Y2 Pro, HOCO is back again and brought us a new smartwatch called Hoco Y11. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.5-inch screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Søvnmonitor, Multisport-modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Hoco Y11 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new Hoco Y11 watch got a circular design that looks stylish, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 45*45*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The Hoco Y11 smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone and leather. Angående skjermbildet! The Y11 smart watch uses a 1.5-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. The wearable is also packed with a variety of watch faces and is available only in black-brown color.
Features of the Y11 Smart Watch:

Hoco Y11 is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Hoco Y11 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Additional Features are Multisport modes, Stillesittende påminnelser, Finn telefon, Bluetooth, Og mer. Den bærbare er utstyrt med en 320 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Hoco Y11 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Y11 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*45*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Black-Brown |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.5 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | INGEN |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | ¨ C |
| Stropp | Silikon & Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Klassisk design, 1.5-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Multisport -modus, Multiklokkeskiver
Ulemper: Missing blood pressure and oxygen monitor
Pris og tilgjengelighet?
The Hoco Y11 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



