A couple of months after launching the Honor Band 7, Honor is back again and brought us a new smart band called Honor Band 9. The wearable is a fitness tracker band that comes rectangular with a 1.57-inch AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, 96 sportsmoduser, 5ATM vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Honor Band 9 Smartklokke:

Som du ser på bildet over! This Honor Band 9 got a rectangular shape that looks sporty, stilig, og passer menn og kvinner.? Measuring 43*27.88*9.49mm and weighing about 16.3g. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Honor Band 9 body is made out of Polymer while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne ære 9 Smartwatch has a 1.57-inch Large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 256*402 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, og lilla farger.
Features of the Honor Band9 Smartwatch:

Honor Band 9 er en 5ATM vanntett smartklokke som gir beskyttelse opp til en dybde på 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. This Honor Band 9 can track up to 96 sportsaktiviteter inkludert innendørs løping, Sykling, Roing, Rugby, Hockey, Volleyball, Tennis, Baseball, Cricket, Fotball, Basketball, Fjellklatring, Badminton, Svømming, Utendørs løping...og mer. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, Stressovervåking, kvinnelig helseovervåking, Stillesittende påminnelser, Stoppeklokke, Pustetrening, Varslingspåminnelse, Og så videre. Dette smarte båndet har en 180mAh batterikapasitet med 10-14 dager med normal bruk og 20 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Honor Band 9 Full spesifikasjoner:
| Enhet | Honor Band9 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 43*27.88*9.49mm |
| Vekt | 16.3g (Uten stropp) |
| Farger | Svart, Blå, Lilla |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.57 tomme |
| Skjermoppløsning | 256*402 piksler |
| Kompatibel OS | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 180mAh |
| Normal bruk | 10-14 dager |
| Appnavn | Hedre helse |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED-skjerm, 96 sportsmoduser, Egnet for svømming, Lang batterilevetid, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris- og utgivelsesdato?
The Honor Band 9 vil snart være tilgjengelig på Aliexpress til en prisklasse mellom $30 til $40. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut: De nye og nyeste smartklokkene 2024



