HW23 Max er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.52-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Søvnmonitor, Multi Sports-moduser, NFC tilgangskontroll, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of HW23 Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new HW23 Max watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 46*46*11mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. It is responsible for the function of turning on the running back as well as ECG. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The HW23 Max smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is of silicone. Angående skjermbildet! Denne HW 23 Max smart watch has a 1.52-inch TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. The smartwatch is also packed with a variety of watch faces and is available in black and silver, farger.
Features of the HW23Max Smart Watch:

HW23 Max is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This HW23 Max smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelse, NFC tilgangskontroll, en stemmeassistent, a Finn telefon, Og så videre. Denne smartklokken har en 250 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HW23 Max Smartwatch Full Specs:
| Enhet | HW23Max |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.52 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| NFC | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Stor skjerm, Bluetooth-anrop, NFC tilgangskontroll, Flere typer helseovervåking, Multisport -modus
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The HW23 Max smartwatch is available currently only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



