A couple of months after launching the IMIKI TG1. IMIKI is back again and brought us a new smartwatch called IMIKI ST1. The wearable sporty smartwatch that comes in a square shape with a 1.78-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 Sportsmodus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of IMILAB IMIKI ST1 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new IMIKI ST1 watch got a square design that looks stylish, motevennlig, og passer menn og kvinner.?Measuring 45*39*12mm and weighing about 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The IMIKI ST1 smartwatch body is made out of Aluminum alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This ST1 smart watch has a 1.78-inch AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 368 x 448 piksler. This device is also packed with various watch faces and is available in black and brown colors.
Features of ST1 Smart Watch:

IMIKI ST1 is an IP68 waterproof smartwatch, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This IMILAB IMIKI ST1 has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, Kvinnelig helseovervåking, Braith trening, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 300mAh batterikapasitet med 7 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
IMIKI ST1 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | ST1 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*39*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Brun |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.78 tomme |
| Skjermoppløsning | 368 x 448 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 100 Sportsmodus |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.78 inches large AMOLED Screen, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +100 sportsmoduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
This IMIKI ST1 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






