JS30 Max er en annen ny 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en treningsklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of JS30 Max Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new JS30 Max watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45*45*12mm og veier ca 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The JS30 Max smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! This JS30Max smartwatch has a 1.43-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 466 x 466 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Features of the JS30Max Smart Watch:

JS30 Max is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This JS30 Max smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmodus, NFC tilgangskontroll, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.2, og mange flere. This device has a 290mAh battery capacity with 3-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
JS30 Max Smartwatch Full Specs:
| Enhet | JS 30 Maks |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*45*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 290mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 100 Sportsmoduser, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The JS30 Max smartwatch is currently available only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






