Mibro GS Pro 2 er en annen ny 2025 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, Multisport -modus, 5ATM vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Mibro Watch GS Pro 2 Smartwatch:
Som du ser på bildet over, denne nye Mibro Watch GS Pro2 har en sirkulær design som ser sporty ut, stilig, og passer menn og kvinner. Måler 48*48*12mm og veier ca 58,22g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Mibro GS Pro 2 Klokkehuset er laget av rustfritt stål, mens stroppen er tilgjengelig i silikon og vevd. Angående skjermbildet! Denne GS Pro2-smartklokken har en 1,43-tommers AMOLED touch retina-skjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 466*466 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Funksjoner på Watch GS Pro 2 Smartklokke:
Mibro Watch GS Pro 2 er en 5ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Mibro GS Pro2 har en høyttaler og mikrofon som lar deg lage den direkte via smartklokken. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, 150 sportsmoduser, GPS, Glonass, en stillesittende påminnelse, et eksternt kamera, Ringe eller sende meldinger, Appvarsling, Og mer. Denne bærbare enheten er utstyrt med en 460mAh batterikapasitet som kan vare 20 dager med normal bruk og 45 dager med grunnleggende klokkemodus.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2025
- 12 Beste frittstående smartklokker med simkort og WIFI 2025
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Mibro Watch GS Pro 2 GPS Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Se GS Pro2 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 48*48*12mm |
| Vekt | 61g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466*466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 460 mAh |
| Normal bruk | 20 Dager |
| App | Mibro Fit |
| Stropp | Silikon, Vevd |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Innebygd fastleger, Multisportmoduser, Flere typer helseovervåking, Egnet for svømming
Ulemper: Savner NFC
Pris og tilgjengelighet?
Mibro Watch GS Pro 2 er foreløpig kun tilgjengelig på AliExpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



