Nothing has just launched its world’s first smartwatch called Ingenting CMF Watch Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a square design with a 1.96-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, 110 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Nothing CMF Watch Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new Nothing CMF Watch Pro got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 46.9 *39.8 *11.4mm and weighing about 31.1g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The Nothing CMF Watch Pro smartwatch body is made of Aluminum alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This CMF Pro smartwatch has a 1.96-inch AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 410 x 502 piksler. This smartwatch is also packed with various watch faces and is available only in black and orange colors.
Features of the Nothing Watch Pro:

Nothing CMF Watch Pro is an IP68 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This NFC Watch Pro Bult in GPS that allows you to track outdoor activities more accurately. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Ytterligere funksjoner er SPO2 blodoksygenmonitor, Stressovervåking, 110 sportsmoduser, GLONASS, og mange flere. This gadget has a 340mAh battery capacity with 11-13 dagers batterilevetid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Nothing CMF Watch Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | CMF Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 46.9 *39.8 *11.4m |
| Vekt | 31.3g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.96 tomme |
| Skjermoppløsning | 410x 502 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 110 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Stress monitor | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 340mAh |
| Normal bruk | 11-13 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED -skjerm, Innebygd fastleger, Bluetooth-anrop, +110 Sportsmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The CMF By Nothing Watch Pro is currently available on Aliexpres. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



