Fire år etter lanseringen av Galaxy Watch Active2, Samsung kan begynne å tenke på å kaste?Samsung Galaxy Watch Active 3 sammen med Galaxy Watch 6 i 2023. Den bærbare er en treningsklokke som kan komme i en sirkulær form med en 1,4-tommers Super AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, EKG, NFC, 5ATM vanntett, og kan støtte Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Samsung Galaxy Watch Active 3 Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller de tekniske funksjonene til Samsung Galaxy Watch Active 3. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger til den kommende Galaxy Watch Avtive3.
| Enhet | Galaxy Watch Active3 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 44 x 44 x 10.9 mm |
| Vekt | 42g |
| Farger | Svart, Sølv, Blå |
| Utstilling | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.4 tomme |
| Skjermoppløsning | 360x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| EKG | Ja |
| SPO2 blodoksygenmonitor | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 340 mAh |
| Normal bruk | 7 dager |
| App | Galaxy Wearable |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen til Samsung Galaxy Watch Active 3. men vi forventer at Samsung vil lansere Galaxy Watch Active3 i september 2023 til en prisklasse mellom $200 til $240. Kjøp Galaxy Watch 5
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023


