Bakeey T42 is another new Bluetooth calling smartwatch available out in the markets at a budget price. It is a sporty smartwatch that comes got a square shape?and equipped with several features such as a heart rate monitor, en blodoksygenmonitor, en søvnmonitor, Flere klokkeskiver, Og mer. Så la gå til alle detaljer!
Design of T42 smartwatch?

This new T42 smartwatch comes with a stylish design that makes it looks like Amazfit GTS 2. Det ser sporty ut, moteriktig, og passer for menn og kvinner. Measuring 44*38*10mm and weighing about 46g. Det er én knapp på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen med å slå på løping tilbake. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Angående skjermbildet! This T42 watch has a 1.7inch Large touch retina screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 piksler. Denne store skjermen viser mer innhold og gjør klokken mer elegant når du konfigurerer urskivens stil. Forresten! This smartwatch also supports customized dials.
Features of the T42 watch?

The T42 is an IP67 waterproof smartwatch, du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnværsdager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
Denne enheten støtter også Bluetooth-anropsfunksjon, den er utstyrt med mikrofon og høyttaler som lar deg ringe direkte via smartklokke. Ytterligere funksjoner er 8 sportsmoduser, Blodtrykk, Blod oksygen monitor, påminnelse om anrop eller meldinger, Og mer. Enheten har også en 210 mah batterikapasitet med 6 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du vil like også:
10 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2020
9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2020
7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Bakeey T42 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | T42 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 44*38*10mm |
| Vekt | 46g |
| Farger | Svart, Grå, Gull |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.7 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Ingen |
| NFC | Ingen |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja (7 sportsmoduser) |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 210mAh |
| Standby tid | 20 dager |
| Appnavn | Dafit |
| Stropp | Tpu |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Stor skjerm, 8 sportsmoduser, Bluetooth-anrop, Kinds of Health monitoring,? Flere klokkeskiver, Tilpasset urskive
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
T42 smartwatch is available on Aliexpress and Banggood at different Prices. Du kan velge den beste prisen for deg.
Sjekk pris 1 on Aliexpress
Sjekk pris 2 on Aliexpress
Se pris på Banggood



