A few months after launching the Kieslect K11 Watch, the Kieslect Xiaomi sub-brand is back again and brought a new brand smartwatch called Kieslect Kr. The wearable is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.32inch Semi-Amoled screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Blodoksygenmonitor, 70 Sportsmodus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Xiaomi Kieslect KR Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new Kieslect KR watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Measuring 45.7*45.7*12.1mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Xiaomi Kieslect Kr smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Kieslect Kr smart watch uses a 1.32-inch SEMI-AMOLED touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in Black color.
NY 2023: Kieslect KR Pro SmartWatch With 1.43 tommers AMOLED-skjerm
Features of the Kieslect KR Smart Calling Smart Watch:

Xiaomi Kieslect Kr is an IP68 waterproof smartwatch, du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnvær. Innretningen har en pulsmåler, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. This smartwatch also helps you control your sleep, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. The smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. This Kieslect Kr also can track up to 70 sports activities including ¡Osv. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Kvinnelig helseovervåking, Pustetrening, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, osv. Dette?fitness tracker has a 280mAh battery capacity with 3-5 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Brukerhåndbok:

After you get this Xiaomi Kieslect Kr smartwatch! Du må følge disse to enkle trinnene:
- Installer?GloryFit-appen?på smarttelefonen din, som er tilgjengelig både i App Store og Play Store.
- Par enheten din med smartklokken via Bluetooth, deretter vil smartklokke-timingen stilles inn automatisk.
Det er det!?Så nå kan du sende samtaler, synkroniser kalenderen din eller motta smarttelefonvarsler direkte fra smartklokken, du kan også vise alle data som er samlet inn av smartklokken, for eksempel hjertefrekvens, trinntelling, eller søvnkvalitet direkte til smarttelefonen for en større skjerm og bedre dataanalyse.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Xiaomi Kieslect Kr Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Kieslect Smart Calling Kr |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45.7*45.7*12.1mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | SEMI AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 * 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 7 dager |
| Appnavn | GloryFit-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Bluetooth-anrop, 70 sportsmoduser, 3 Slags helseovervåking, Built-in 2 games,, Flere klokkeskiver
Ulemper: Mangler GPS
Kieslect KR Price and availability?
Xiaomi Kieslect KR smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






