To etter å ha lansert Zeblaze Stratos 4, Zeblaze har kommet tilbake med en ny smartklokke, de?Zeblaze Vibe 8. Den bærbare er en robust smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, en SPO2 blodoksygenmonitor, multisportmoduser, en LED-lommelykt, 5ATM vanntetting, og Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Zeblaze Vibe 8 Smartklokke:

Som du ser på bildet over, denne nye Zeblaze Vibe8 klokken har en sirkulær design som ser robust ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 49.2 x 49.2 x 13,8 mm og veier omtrent 65 g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for funksjonen med å slå på motoren. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Zeblaze Vibe8 smartklokkekroppen er laget av rustfritt stål, mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne stemningen 8 smartklokke har en 1,43-tommers AMOLED touch retina-skjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne wearable er også fullpakket med mer enn 300 urskiver og er tilgjengelig i svarte og grå farger.
Funksjoner på Vibe8 SmartWatch:

Zeblaze Vibe 8 er en 5ATM vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, stemningen 8 klokken er utstyrt med en høyttaler og en mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokken.. Ytterligere funksjoner inkluderer en SPO2 blodoksygenmonitor, multisportmoduser, en LED-lommelykt, Pustetrening, Ringe eller sende meldinger, Appvarsler, Og mer. Denne wearabme har en 500mAh batterikapasitet som kan vare 18 dager med normal bruk og 60 dager med standby -tid.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2025
- 12 Beste frittstående smartklokker med SIM-kort og WIFI 2025
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Zeblaze Vibe 8 SmartWatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Vibe 8 Klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 49.2 x 49.2 x 13,8 mm |
| Vekt | 65g |
| Farger | Svart, Grå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| NFC | INGEN |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 500 mAh |
| Normal bruk | 18 Dager |
| App | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Multi sportsmodus, Flere typer helseovervåking, LED lommelykt, Egnet for svømming, Lang batterilevetid
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
Zeblaze Vibe 8 smartwatch er for tiden tilgjengelig på Aliexpress og Banggood til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris hos Banggood
Sjekk pris hos Aliexpress
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2025



