Po 4 months of launching the DM101 smartwatch, DOMIWEAR is back again and brought a new Android smartwatch with more features called DM30 smartwatch. The wearble is a dual-system smartwatch that got a circular design and equipped with a dual CPU, Dual Cameras, 4GB Ram, 128Pokój GB, i działający Android 9.1. Więc zanurzaj się w pełnych szczegółach.
Design of DOMIWEAR DM30 Smartwatch?

Jak widać na powyższym obrazku, This new DM30 4G watch git a business sport design that looks stylish, modny; i odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Measuring 54*52.6*16.7mm and weighing about 70g. Po prawej stronie obudowy są dwa przyciski. Jest odpowiedzialny za funkcję włączania bieżącego. Po lewej stronie, znajdziesz gniazdo karty SIM. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Istnieją styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
The wearble body is made out of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is removable and available in Leather+TPU. Having a 5MP dual camera for the Side camera and Front camera, convenience for video call and Face ID verification. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! DOMIWEAR DM30 smartwatch uses a 1.6-inch Full round IPS screen created with a resolution of 400 X 400 piksele i obsługuje funkcję odblokowania twarzy. This smartwatch also packed with a variety of watch faces and available in black and brown color.
Features of DM30 4G Smartwatch?

Tak jak?Kospet Prime S and LEMFO LEM P, This DOMOWEAR DM30 is also equipped with dual independent CPUs, SC9832E + nRF52832. W rzeczywistości, This DM30 is a dual-system watch, Może być używany jako wspólny samodzielny smartwatch?z wyświetlaczem o maksymalnej jasności, Obsługa gestów dotykowych i aplikacji, które można pobrać ze sklepu Play Store, lub jako prosty monitor fitness z minimalną jasnością, dotknij niepełnosprawnych i podstawowych informacji o naszej aktywności fizycznej. Jeśli chcesz wykonywać połączenia, Weź udział w Internecie i aplikacji multimedialnej przez 4G, Możesz wybrać tryb Android. Jeśli chcesz tylko użyć funkcji sprawności ćwiczeń, you can choose sport modes, co znacznie zwiększy żywotność baterii zegarka.
Oprócz funkcji wymienionych powyżej! This DM30 Android watch phone can make calls without the need for a phone. obsługuje łączność Wi -Fi i 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Ten do noszenia może również śledzić 9 zajęcia sportowe, w tym chodzenie, działanie, kolarstwo, piłkarski, Basketball¡etc. Dodatkowe funkcje to odblokowanie twarzy, monitor pracy serca, monitor tlenu we krwi, krokomierz, pogoda, i tak dalej. The smartwatch also equipped a 1050mAh battery capacity with 1-2 dni normalnego użytkowania i 3 Dni czasu gotowości.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 9 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2021
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2021
- 9 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
DM30 4G Smartwatch Full Specs:
| Urządzenie | DM30 |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Wymiar | 54*52*16.7mm |
| Waga | 70G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.6cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android 9.1 OS |
| BARAN | 4GB |
| Rom | 64GB + 128GB |
| Kamera |
|
| Edytor | SC9832E + nRF52832 |
| NFC | NIE |
| Tryb wielu sportów | 9 Sport mode |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Twarz id | Tak |
| Specker | Tak |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Skóra+ tpU |
| Pojemność baterii | 1050 Mah |
| Normalne użycie | 1-2 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Elegancki wygląd, 1.6-calowy duży wyświetlacz, Funkcja trybu podwójnego, Podwójny aparat, 4GB RAM+ 128 GB ROM, Android 9.1, Odblokuj identyfikator twarzy
Wady: Nie nadaje się do pływania
DM30 Price and availability?
DOMIWEAR DM30 smartwatch is available right now on Aliexpress at different prices. Możesz wybrać Najlepsza cena?dla ciebie!
Sprawdź cenę 1
Sprawdź cenę 2
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023



