A few days after launching the COLMI V33, COLMI s-a întors din nou și ne-a adus un nou 2022 smartwatch called the COLMI P8 GT. This wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.69 inch IPS screen and is equipped with several features including a Hart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, un monitor de somn, 13 moduri sportive, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of COLMI P8 GT Smartwatch:

După cum vedeți în poza de mai sus! This new P8 GT watch comes in a square shape that looks sporty, elegant, și potrivit pentru bărbați și femei. Measuring 43.5*36*11mm and weighing about 51g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The COLMI P8 GT watch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This COLMI P8 GT uses a 1.69inch IPS touch retina screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240*280 pixeli. This smartwatch is packed with a variety of watch faces and is available in black, argint, și culori roz.
Features of the P8 GT Smart Watch:

COLMI P8 GT is an IP67 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! The COLMI P8 GT is also equipped with a microphone and speaker that allows you to make calls directly via a smartwatch. This wearable also supports up to 13 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, Funcţionare, Ciclism, Baschet, Fotbal, Coarda de sărit, Badminton, și așa mai departe. Additional Features are Blood pressure, Monitor de oxigen din sânge, memento pentru apeluri sau mesaje, Memento -uri sedentare, și mai mult. This model also has a 235 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
COLMI P8 GT Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | P8 GT |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 43.5*36*11mm |
| Greutate | 51g |
| Culori | Negru, Argint, Roz |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.69 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Nu |
| NFC | Nu |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da (13 Moduri sport) |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 235 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | HD Fit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Apel Bluetooth, 13 moduri sportive, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Fețe multi -ceas, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
COLMI P8 GT smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Noile și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






