Cubot C20 Pro este un alt nou smartwatch care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un ceas cu tracker de fitness care vine cu un 1.83 ecran TFT inch și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac, Monitor de oxigen din sânge, moduri sportive multiple, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Proiecta.:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest Cubot C20 Prowatch are un design pătrat care arată robust, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 54*43*12.3mm și cântărind aproximativ 52g. Există două butoane din partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul ceasului inteligent Cubot C20 Pro este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent C20Pro are un ecran tactil IPS mare de 1,83 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 286 pixeli. Dispozitivul este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și portocaliu.
Caracteristicile ceasului inteligent C20Pro:

Cubot C20 Pro este un smartwatch rezistent la apă IP68, îl puteți purta în timp ce spălați mâinile sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest smartwatch Cubot C20Pro este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul smartwatch-ului. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, și mai mult. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 380 mAh cu 5-7 zile de utilizare normală și 15 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI DE PÂNĂ ACUM
Cubot C20 Pro Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Ceas C20Pro |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 54*43*12.3mm |
| Greutate | 52g |
| Culori | Negru, Portocale |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.83 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 286 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 380 mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | Potrivirea |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design robust, 1.83 Ecran mare, 123 moduri sportive, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Apel Bluetooth, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Cubot C20 Pro este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



