FK11 este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care a primit o formă circulară robustă, cu un ecran IPS de 1,39 inci, echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 100 Moduri sport, IP67 impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent FK11:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas FK11 are un design circular care arată elegant, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor.? Măsoară 45,8*45,8*12mm și cântărește aproximativ 59g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent FK11 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest FK 11 ceasul inteligent are un ecran tactil TFT de 1,39 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 360 x 360 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, și culori de argint.
Caracteristicile FK 11 SmartWatch:

FK11 este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest smartwatch FK11 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt monitorul de oxigen din sânge sn SPO2, Monitor de tensiune arterială, 100 Moduri sport, Asistență vocală AI, Notificări, un ceas de alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, și mai mult. Acest purtabil are o capacitate mare a bateriei de 360 mAh cu 3-7 zile de utilizare normală și 20 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent FK11:
| Dispozitiv | FK 11 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.8*45.8*12mm |
| Greutate | 59g |
| Culori | Negru, Argint, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.39 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 360mAh |
| Utilizare normală | 3-7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 moduri sportive, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent FK11 este disponibil momentan doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



