La câteva luni după lansarea?Huawei Watch GT3 Pro, Huawei s-a întors din nou și ne-a adus o versiune simplă numită?Huawei Watch GT3 SE. Portabilul este un smartwatch sportiv care are un design circular cu un ecran AMOLED de 1,43 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 100 Moduri sport, 5ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Huawei Watch GT3 SE:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest ceas inteligent Huawei Watch GT3 SE are o formă circulară care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 46,4*46,4*11 mm și cântărește aproximativ 36 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului Huawei Watch GT3 SE este realizat din aliaj de aluminiu cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest Huawei Watch GT 3 SE are un ecran tactil retină AMOLED de 1,43 inchi protejat cu sticlă safir și creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Acest purtabil este împachetat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și verde.
NOU 2023:?Huawei Watch GT Cyber
Caracteristicile Huawei Watch GT 3 SE SmartWatch:

Huawei Watch GT3 SE este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest Huawei Watch GT 3 Ceasul inteligent SE poate urmări până la 100 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, alpinism, fotbal, baschet, tenis, înot ¡etc. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, și monitor de tensiune arterială, Monitorizarea stresului, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Bluetooth, Și multe altele. Acest Huawei Watch GT 3 Aveți 450 Capacitatea bateriei mAh cu 7 zile de utilizare normală și 14 Zile de timp de așteptare.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
- Huawei Watch GT3 Pro SmartWatch cu ECG
Huawei Watch GT3 SE Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Huawei Watch GT 3 SE |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46.4*46.4*11mm |
| Greutate | 36g (Fără curea) |
| Culori | Negru, Verde |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS & Harmony OS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| NFC | ¨ C |
| Vorbitor | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Utilizare normală | 7 Zile |
| Aplicație | Sănătate Huawei |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Display AMOLED,Potrivit pentru înot, 100 moduri sportive, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Huawei Watch GT3 SE va fi disponibil în curând pe Aliexpress la o gamă de preț între $170 la $180. Ia -l aici
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






