In Addition to the Kavvo Hop, Kavvo also launched another smartwatch for people who have small arms called Kavvo Hop Mini. The device is a fitness tracker watch that comes circular with a 1.1-inch AMOLED screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, 3ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Kavvo Hop Mini Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Kavvo Hop watch got a circular design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 46.5*39*13.5mm and weighing about 21.5g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Kavvo Hop Mini smart watch body is made out of zinc alloy with SUPER-GLOW luminous beze while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Hop Mini watch uses a 1.1-inch AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 390 x 390 pixeli. This gadget is also packed with various watch faces and is available in pink and blue colors.
Features of the Hop Mini Smart Watch:

Kavvo HopMini is a 3ATM waterproof smartwatch, îl poți purta când te speli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. This Kavvo Hop Mini smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitorizarea stresului, 110 Moduri sport, Memento sedentar, Detectarea instruirii, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth 5.2, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 250 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare intensă și 8-10 Zile de utilizare normală.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- TOP 10 Cele mai bune ceasuri inteligente 2024
Kavvo Hop Mini Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Hop Mini |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46.5*39*13.5mm |
| Greutate | 21.5g (Fără curea) |
| Culori | Roz, Albastru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.1 inch |
| Rezoluția ecranului | 390 x 390 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| NFC | Control de acces NFC |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | – |
| Impermeabil | 3ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 250 mAh |
| Utilizare normală | 8-10 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, SUPER-GLOW luminous bezel, Apelare Bluetooth, +110 moduri sportive, Multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
The Kavvo Hop Mini watch will be available soon on Aliexpress at a price range between $80 la $99. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



