A few months after launching the Kieslect KS, Kieslect is back again and brought us a new smartwatch called Kieslect KS Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a square with a 2.01-inch super large AMOLED display and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen în sânge SPO2, Mod multi-sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Kieslect KS Pro Smartwatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Kieslcet KS Pro got a square design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Measuring 46.7¡Á38.9¡Á10.2mm and weighing about 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Xiaomi Kieslect Watch KS Pro smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This KS Watch Pro has a 2.01-inch AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 410 x 502 pixeli. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in orange and blue colors.
Features of the KS Pro Smart Calling Watch:

Kieslect KS Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. The Kieslsct Watch KS Pro has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. ?Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Monitorizarea sănătății feminine, Antrenamentul respirației, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, etc.. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 300 mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kieslect KS Pro Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Watch KS Pro |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 46.7¡Á38.9¡Á10.2mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.01 inch |
| Rezoluția ecranului | 410 * 502 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | Gloryfit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 2.01 Super Large AMOLED Screen, Apel Bluetooth, +100 moduri sportive, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Built-in games
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
Xiaomi Kieslect KS Pro smartwatch will be available soon at Aliexpress at a price range between $50 la $70. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






