Five months after launching the Kieslect Lora, Kieslect is back again and brought us a new smartwatch called Kieslect Lora 2. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a female circular with a 1.3-inch AMOLED display and is equipped with several features including a heart rate monitor, Monitor de oxigen în sânge SPO2, 100 Mod sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Kieslect Lora 2 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Kieslcet Lora 2 am un design circular care arată elegant, la modă, and fits ladies and women.?Measuring 41.2¡Á41.2¡Á11.2mm and weighing about 42.9g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Xiaomi Kieslect Lady Watch Lora 2 smartwatch body is made out of Aluminum alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Lora 2 Watch has a1 .3-inch AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 360 x 360 pixeli. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in purple color.
Features of the Lady Watch Lora 2:

Kieslect Lora 2 este un smartwatch impermeabil IP68, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. The Kieslsct Lora 2 are difuzor și microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. ?Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, 100 moduri sportive, Monitorizarea sănătății feminine, Antrenamentul respirației, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, etc.. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 220 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Kieslect Lora 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Lora2 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 41.2¡Á41.2¡Á11.2mm |
| Greutate | 42.9g |
| Culori | Violet |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.3 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 * 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 220mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 1.3 Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, +100 moduri sportive, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Built-in games
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
The Kieslect Lora 2 smartwatch will be available soon at Aliexpress at a price range between $40 la $60. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






