La un an după lansarea Kospet Tank T2, Kospet s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Kospet Tank T3 Ultra. Portabilul este un ceas sportiv care vine circular cu un ecran AMOLED de 1,43 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, 170 moduri sportive, 5ATM rezistent la apă, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul Kospet Tank T3 Ultra 2024 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus! Acest nou smartwatch Kospet Tank T3 Ultra are un design circular care arată elegant, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsoară 54*52,7*14,9 mm și cântărește aproximativ 81,8 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul ceasului inteligent Kospet Tank T3 Ultra este realizat din metal cu plastic Pc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Tank T3 folosește un ecran tactil AMOLED de 1,43 inchi acoperit cu sticlă Gorilla 3 și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Purtabilul este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culori negre și argintii.
Caracteristicile ceasului inteligent Tank T3 Ultra:

Kospet Tank T3 Ultra este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest Kospet Tank T3 Ultra are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin smartwatch-ul. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, GPS, Glonass, 170 moduri sportive, Busolă, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, și mai mult. Acest purtabil are o capacitate mare a bateriei de 470 mAh 8-12 zile de utilizare normală și 50 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- TOP 10 Cel mai bun smartwatch 2024
Specificații complete pentru ceasul inteligent Kospet Tank T3 Ultra:
| Dispozitiv | Tank T3 Ultra |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 54*52.7*14.9mm |
| Greutate | 81g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da (+170 moduri sportive) |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 470 mAh |
| Utilizare normală | 8-12 zile |
| Numele aplicației | Kospet se potrivește |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design robust,? Ecran AMOLED, GPS încorporat, Potrivit pentru înot, +170 moduri sportive, Multitipuri de monitorizare a sănătății, Apel Bluetooth, Durată lungă de viață a bateriei
Contra: Lipsește NFC
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Kospet Tank T3 Ultra este disponibil numai pe Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să-ți placă și să verifici:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






