L52 Pro este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un ceas sportiv care vine într-o formă circulară cu un ecran AMOLED de 1,43 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor de ritm cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, IP67 impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent L52 Pro:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas L52 Pro are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 45,8*45,8*10,9mm și cântărind aproximativ 31g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului L52Pro este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent L52 Pro are un ecran tactil AMOLED mare de 1,43 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și roz.
Caracteristicile ceasului inteligent L52Pro:

L52 Pro este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch L52 Pro are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, moduri sportive multiple, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.2, Și multe altele. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 230 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent L52 Pro:
| Dispozitiv | L52Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.8*45.8*10.9mm |
| Greutate | 31g |
| Culori | Negru, Roz |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 230mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | FitCloud Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, Apelare Bluetooth, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent L52 Pro este disponibil momentan numai pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



