Lemfo L81 este un alt nou 2024 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine pătrat cu un ecran IPS mare de 1,95 inci și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor de ritm cardiac, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Proiectarea LEMFO SENBONO L81 Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas Lemfo L81 a obținut un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurarea 52*44*12mm și cântărește aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul Smartwatch Senbono L81 este confecționat din aliaj de zinc, în timp ce curea este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent L81 are un ecran tactil IPS mare de 1,95 inci curbat cu sticlă 2.5D și este creat cu o rezoluție de 240x 282 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culori negre și verzi.
Caracteristicile L 81 Ceas inteligent:

Lemfo l81 este un smartwatch impermeabil IP68, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch L81 are un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri Multi Sport, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.2, Și multe altele. Acest purtabil are o capacitate de baterie de 340 mAh cu 3-7 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
LEMFO L81 SMARTWATCH Specificații complete:
| Dispozitiv | L 81 Ceas |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 52*44*12mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Verde |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.95 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 282 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 340 mAh |
| Utilizare normală | 3-7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design accidentat, 1.95 Ecran mare inch, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 moduri sportive
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Smartwatch -ul Lemfo Senbono L81 este disponibil în prezent doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






