A few days after launching the Rogbid Tank S3, Rogbid is back again and brought us a new smartwatch called Rogbid Rowatch 4. The wearable is a sporty watch that comes in a rectangular shape with a 2.02-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, +100 Moduri sportive, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, IP67 Waterprrof, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să verificăm specificațiile complete.
Design of Rogbid Rowatch 4 SmartWatch:

Ca tine in fotografia de mai sus, This new Rogbid Rowatch 4 got a rectangular design that looks stylish, sport, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 44*38*11mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Rogbid Rowatch 4 smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Rowatch 4 smart watch has a 2.02-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 386 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, și culori verzi.
Features of Rowatch4 Smart Watch:

Rogbid Rowatch 4 este un smartwatch impermeabil IP67, îl puteți purta în timp ce spălați mâinile sau în zilele ploioase. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! The Rogbid Rowatch4 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the watch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Moduri multisport, Antrenamentul respirației, Test de glicemie, Memento -uri sedentare, Notificări ale aplicației, și așa mai departe. This wearable has a 280mAh battery capacity that can last 3-5 zile cu o utilizare normală și 30 Zile cu modul de ceas de bază.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 9 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Rogbid Rowatch 4 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Rowatch 6 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 44*38*11mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Verde |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 320x 386 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 280mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 2.02-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 Moduri sportive
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The Rogbid Rowatch 4 Ceasul inteligent este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



