La trei ani de la lansarea Samsung Galaxy Fit 2, Samsung s-a întors din nou și ne-a adus o nouă brățară inteligentă numită Samsung Galaxy Fit 3. Portabilul este un tracker de fitness care vine dreptunghiular cu un ecran AMOLED de 1,61 inchi și este echipat cu un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, 5ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Samsung Galaxy Fit 3 Specificații complete:
Samsung Galaxy Fit 3 are o formă dreptunghiulară care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Dispozitivul purtabil are un ecran AMOLED de 1,6 inchi cu 256*402 pixeli. când vine vorba de specificații și caracteristici tehnice, Galaxy Fit3 este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor de ritm cardiac, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, și dispune de rating 5ATM Waterproof. Specificațiile complete sunt în tabelul de mai jos.
| Dispozitiv | Galaxy Fit3 |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 42.9*28.8*9.9mm |
| Greutate | 18.5g |
| Culori | Negru, Argint, Roz |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.61 inch |
| Rezoluția ecranului | 256*402 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 208mAh |
| Utilizare normală | 13 zile |
| Numele aplicației | Pluginul Galaxy Fit3 |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Samsung Galaxy Fit 3. dar ne așteptăm ca Samsung să lanseze Galaxy Fit3 în februarie 2024 la o gama de pret intre $60 la $70. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



