A couple of days after launching the Vwar Stratos 2, Vwar is back again and brought us a new brand smartwatch with more features called Vwar Stratos X. The wearable is a sporty watch that got a business sport design with a 1.32-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge, GPS, 5ATM rezistent la apă, 120 Moduri sport, și mai mult. Așa că să ne aruncăm în detalii!
Design of Vwar Stratos X Smartwatch:

Ca tine in fotografia de mai sus, This new Startos X watch got a business sport design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Measuring 47*47*14mm and weighing about 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Vwar Stratos X smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Referitor la ecranul de afișare! This Vwar Stratos X smart watch uses a 1.32-inch IPS touch screen created with a resolution of 360 x 360 pixeli. This fitness is also packed with a variety of watch faces and is available only in black color.
Features of Stratos X SmartWatch:

Vwar Stratos X is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această purtabilă vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, the wearable built-in GPS sensor allows you to track outdoor activities more accurately. Puteți urmări distanța parcursă, rutele pe care le iei, și locația ta. This new Stratos X smartwatch also can truck up to 120 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, fotbal, baschet, badminton, înot, fotbal,¡Etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Antrenamentul respirației, Apel sau memento pentru mesaje, Memento sedentar, Notificări ale aplicației, și mai mult. This device has a 580mAh battery capacity that can last 5-7 zile cu o utilizare normală și 10 Zile cu modul de ceas de bază.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 9 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Vwar Stratos X Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Stratos X |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*14mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.32 inch |
| Rezoluția ecranului | 360x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 580mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | Potrivirea |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, GPS încorporat, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, 120 moduri sportive, Potrivit pentru înot, Fețe de ceas multiplu
Contra: It Doesn(t support Bluetooth calling
Pret si disponibilitate?
Vwar Stratos X smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?The New and Latest Smartwatches 2022






