ZW23 is another 2021 Bluetooth calling smartwatch available out in the markets at a cheap price. It is a sporty smartwatch that got Amazfit GTS 2 proiectat și echipat cu mai multe caracteristici, cum ar fi un monitor de ritm cardiac, un monitor de oxigen din sânge, 15 moduri sportive, Multi watch face, și mai mult. Deci, să trecem la detalii complete!
Design of ZW23 smartwatch?

După cum vedeți în poza de mai sus! This new ZW23 smartwatch comes with an outstanding design that looks stylish and very similar to Amazfit GTS 2. Measuring 48*35.5*9.5mm and weighing about 46g. Având un corp din aliaj de zinc cu o coroană de buton lateral care poate efectua operațiuni precum întoarcerea paginii, comutarea interfeței, zoom in/out, și controlul luminozității. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Referitor la ecranul de afișare! This ZW23 watch has a 1.69inch Large touch retina screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 pixeli. Acest ecran mare arată mai mult conținut și face ca ceasul să fie mai elegant atunci când configurați stilul feței dvs..
Features of the ZW23 watch?

The ZW23 is an IP67 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Acest dispozitiv acceptă și funcția de apelare Bluetooth, este echipat cu un microfon și difuzor pentru a vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. The wearable also built-in 15 sports modes includes Walking, Funcţionare, Ciclism, Fotbal…etc.Additional Features are Thermometer, Tensiunea arterială, Monitor de oxigen din sânge, memento pentru apeluri sau mesaje, și mai mult. Aparatul are, de asemenea, un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 5 zile de utilizare normală și 12 Zile de timp de așteptare.
O să vă placă, de asemenea:
10 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2021
9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2021
7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
ZW23 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | ZW23 |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 48*35.5*9.5mm |
| Greutate | 46g |
| Culori | Negru, Argint, Aur |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.69 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | Nu |
| NFC | Nu |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da (15 Moduri sport) |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Timp de așteptare | 12 zile |
| Numele aplicației | * |
| Curea | TPU |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran mare, 15 moduri sportive, Apel Bluetooth, Termometru, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot, Bluetooth 4.0
ZW23 Price and availability?
ZW23 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să vă placă și să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



