
Som du ser på bilden ovan, this new Haino Teko G9 Ultra Max got a square design that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor. Mäter 49*44*14mm och väger ca 55g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The Haino Teko G9 Ultra Max smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående bildskärmen! This G9 UltraMax smart watch has a 2.2 tum Stor IPS-pekskärm täckt med 2,5D-glas och skapad med en upplösning på 320*380. pixlar. Denna smarta klocka är också packad med en mängd olika urtavlor och finns i svart, orange, och silverfärger.
Features of G9 UltraMax Smart Watch:

Haino Teko G9 Ultra Max är en IP68 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna gadget hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This G9 Ultra Max smart watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, Stillasittande påminnelse, Kompass, Multi-sportlägen, Termometer, Alipay offline betalning, Väder, Hitta telefon, Bluetooth, och så vidare. Denna gadget har en 200 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2024
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2024
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
Haino Teko G9 Ultra Max Smartwatch Full Specs:
| Anordning | G9Ultra Max |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 49*44*14mm |
| Vikt | 55g |
| Färger | Svart, Guld |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.2 Tum |
| Skärmupplösning | 320*380 |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 Vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 200 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | – |
| Rem | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Snygg design, Stor skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multi Sport-lägen, Flera urtavlor
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The G9 Ultra Max smartwatch will be available soon on Aliexpress at an affordable price. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2024






