DM62?je další nový 2024 4G Smartwatch k dispozici na trhu za levnou cenu. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 2.13-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including 2GB RAM+ 16GB ROM, WIFI, GPS, SPO2, Multisportovní režimy, IP67 Life voděodolný, a spuštění Android 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design of DM62 4G Smart Watch:

Jak vidíte na obrázku výše. This new DM62 4G Watch got a square design that looks stylish, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Measuring 50*45*15mm and weighing about 72g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Je zodpovědný za funkci zapnutí běhu. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
The DM62 4G smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Pokud jde o obrazovku displeje! DM 62 smartwatch has a 2.13-inch AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 410 x 502 pixely. This wearable is also packed with various watch faces and is available only in black and silver colors.
Features of DM 62 4G Smart Watch:

DM62 is an IP67 life waterproof smartwatch, which you can wear while washing your hands or on rainy days. Toto nositelné zařízení má 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti a běží na Androidu 8.1 OS. It makes the DM 62 smartwatch work better, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
The DM62 is a samostatné smartwatch které mohou volat, aniž byste potřebovali telefon. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS, a Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, monitor kyslíku v krvi, krokoměr, režimy více sportů, počasí, A mnoho dalších. Tento chytrý hodinek má 960 kapacita baterie mah s 1-5 dní výdrže baterie.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2024
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2024
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
DM62 4G Smartwatch Full Specifications:
| Zařízení | DM62 4G Watch |
|---|---|
| Tvar | Náměstí |
| Dimenze | 50*45*15mm |
| Hmotnost | 72G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | AMOLED |
| Velikost obrazovky | 2.13palec |
| Rozlišení obrazovky | 410*510 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 2GB |
| ROM | 16GB |
| Fotoaparát | – |
| CPU | SC8541E Core |
| SPO | Ano |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 960Mah |
| Normální použití | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, 2.13-velký palcový AMOLED displej, WiFi+ GPS+ SIM karta, Velká kapacita baterie, Levná cena
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
The DM62 4G smartwatch is currently available only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2024



