Kospet se připravuje na uvedení svých nových chytrých hodinek Kospet Prime 2, což je druhá verze populárního Kospet Prime. Nové nositelné zařízení přichází s vysokými specifikacemi ve srovnání s předchozím. Jsou to první chytré hodinky s Androidem na světě, které jsou dodávány s 64GB ROM, 4GB RAM, Procesor Helio P22, 13MP kamera, a spustit nejnovější Android 10. Nechte tedy skočit na všechny podrobnosti!
Design Kospet Prime 2 Android 10 Chytré hodinky?

Jak vidíte na obrázku výše! Nová Prime 2 má kulatý tvar, který vypadá stylově a elegantněji. Měření 17.4*50*60 mm a váží 120 g. má celé kulaté tělo s keramickým rámečkem, zatímco řemínek je odnímatelný a je k dispozici v TPU.
Na pravé straně displeje! naleznete dvě tlačítka pro zapnutí/vypnutí hodinek, zatímco kamera je zapuštěna nahoře. Na zadní straně číselníku, Slot SIM karty najdete, monitor srdečního tepu, a magnetické kontakty. Pokud jde o obrazovku displeje! Chytré hodinky Kospet Prime mají 2,1palcový velký kulatý displej 480*480 pixely. Tato velká obrazovka zobrazuje více obsahu při procházení internetu.
NOVÝ: Kospet Optimus 2 4G SmartWatch s 13MP otočným fotoaparátem
Kospet Prime 2 fotoaparát:

Pthe KOSPET PRIME 2 uváděný 90 modul otočného fotoaparátu s 13MP. Modul kamery je vybaven snímačem Sony IMX214 a je umístěn na horní straně! vám umožní snadno pořizovat selfie, fotografie, a videa. S touto revoluční hardwarovou inovací, již nemusíte kroutit zápěstí do nepohodlných pozic nebo šmátrat po telefonu. Nový senzor vylepší chytré hodinky?s podporou fotoaparátu a pomůže s přesnějším měřením velikosti jakéhokoli objektu.
Kospet Prime 2 4Funkce chytrých hodinek G:

Kospet Prime 2 je první hodinkový telefon na světě s Androidem, který je poháněn procesorem MediaTek MT6762 a systémem Android 10. Nejen to, ale jsou to také první hodinky Android na světě vybavené 4 GB RAM a 64 GB ROM. Bohatá RAM a ROM udělají Kospet Prime 2 pracovat lépe, umožnit multitasking, zlepšit výkon, a běží hladce. Navíc, můžete si stáhnout všechny aplikace pro Android, které lze spustit na Androidu.
Kromě funkcí uvedených výše! Primární 2 hodinky mohou volat bez nutnosti telefonu. Podporuje připojení WiFi a 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. Mezi další funkce patří odemykání pomocí Face ID, Multisportovní režimy, monitor srdečního tepu, krokoměr, počasí, A mnohem víc. Hodinky mají také velkou kapacitu baterie 1600mAh 2-4 dny běžného používání.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2022
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
Kospet Prime 2 úplné specifikace chytrých hodinek:
| Zařízení | Primární 2 |
|---|---|
| Tvar | Kolo |
| Dimenze | 60*50*17.4mm |
| Hmotnost | 120G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 2.1palec |
| Rozlišení obrazovky | 480*480 pixely |
| Operační systém | Android 10 OS |
| BERAN | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Fotoaparát | 13MP |
| Procesor | Helio P22 |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| ID obličeje | Ano |
| Specker | Ano |
| Vodotěsný | Ne-voda odolné |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | Kůže+ TPU |
| Kapacita baterie | 1600 Mah |
| Pohotovostní doba | 2-4 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory Podle specifikace?
Pros: Stylový design, Velký displej, Obrovská baterie, 13MP kamera, Android 10, 4GB/64 GB, Procesor MediaTek MT6762, Odemknutí tváře
Nevýhody: Nevodotěsné chytré hodinky
Cena a dostupnost?
Kospet Prime 2 je k dispozici v Banggood, Gearbest, a Aliexpress za různé ceny. Můžete vybrat Nejlepší cena pro vás.
Zkontrolujte cenu za banggood
Zkontrolujte cenu na Aliexpress
Viz cena na Gearbestu
Podívejte se také: Nové a nejnovější chytré hodinky Kospet 2023



