Kospet bereidt zich voor om zijn nieuwe smartwatch Kospet Prime te lanceren 2, dat is de tweede versie van de populaire Kospet Prime. De nieuwe wearable wordt geleverd met hoge specificaties in vergelijking met de vorige. Het is 's werelds eerste Android -smartwatch die wordt geleverd met 64 GB ROM, 4GB RAM, Helio P22 -processor, 13MP -camera, en het uitvoeren van de nieuwste Android 10. Dus laten we naar de volledige details springen!
Ontwerp van Kospet Prime 2 Android 10 Smartwatch?

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet! De nieuwe prime 2 Ik heb een ronde vorm die er stijlvol en stijlvoller uitziet. Meten 17.4*50*60 mm en weeg 120 g. met een volledig ronde lichaam met een keramische bezel terwijl de riem verwijderbaar is en beschikbaar is in TPU.
Aan de rechterkant van het display! U vindt twee knoppen om het horloge in te schakelen, Terwijl de camera bovenaan is ingebed. Aan de achterkant van de wijzerplaat, U vindt de SIM -kaartsleuf, hartslagmeter, en magnetische contacten. Met betrekking tot het schermscherm! Kospet Prime Smartwatch heeft een 2,1-inch groot volledig ronde display met 480*480 pixels. Dit grote scherm toont meer inhoud terwijl u op internet navigeert.
NIEUW: Kospet Optimus 2 4G smartwatch met 13MP roteerbare camera
Kospet Prime 2 camera:

Pthe Kospet Prime 2 uitgelaten 90 graden roterende cameramodule met 13MP. De cameramodule heeft een Sony IMX214 -sensor en zich bovenaan bevindt! zodat u gemakkelijk selfies kunt nemen, foto's, en video's. Met deze revolutionaire hardware -innovatie, U hoeft uw pols niet langer in ongemakkelijke posities te verwennen of te rommelen voor uw telefoon. De nieuwe sensor zal de smartwatch verbeteren?s Camera -ondersteuning en zal helpen bij het meten van de grootte van een object nauwkeuriger.
Kospet Prime 2 4G smartwatch -functies:

Kospet Prime 2 is 's werelds eerste Android -horloge -telefoon aangedreven door een MediaTek MT6762 -processor en actief Android 10. Niet alleen dit, Maar het is ook 's werelds eerste Android -horloge uitgerust met 4 GB RAM en 64 GB ROM. Rich Ram en Rom zullen Kospet prime maken 2 Werk beter, Multitasking inschakelen, de prestaties verbeteren, En rennen soepel. In aanvulling, U kunt alle Android -apps downloaden die op Android kunnen worden uitgevoerd.
Naast de hierboven genoemde functies! Stoot 2 Bekijk kan bellen zonder dat een telefoon nodig is. Ondersteunt WiFi en 4G LTE -connectiviteit, GPS/glonass evenals Bluetooth. Extra functies zijn Face ID -ontgrendeling, Multisportmodi, hartslagmeter, pedometer, weer, en nog veel meer. Het horloge heeft ook een 1600 mAh grote batterijcapaciteit met 2-4 Dagen van normaal gebruik.
KAN JE OOK LIKEN:?
- 10 Beste Android -smartwatches voor mannen 2023
- 12 BESTE CHINESE SMARTWATCHES 2022
- 10 Beste smartwatches met ?HD -camera
Kospet Prime 2 smartwatch volledige specificaties:
| Apparaat | Stoot 2 |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Dimensie | 60*50*17.4mm |
| Gewicht | 120G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 2.1inch |
| Schermresolutie | 480*480 pixels |
| Besturingssysteem | Android 10 Os |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Camera | 13MP |
| Verwerker | Helio P22 |
| NFC | NEE |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Face ID | Ja |
| Spek | Ja |
| Waterdicht | Niet-waterbestendig |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | Leer+ TPU |
| Batterijcapaciteit | 1600 mAh |
| Standby -tijd | 2-4 dagen |
| Prijs | $$ Prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen Volgens specificaties?
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, Groot display, Enorme batterij, 13MP -camera, Android 10, 4GB/64 GB, MediaTek MT6762 Processor, Face ID ontgrendelen
Nadelen: Niet-waterbestendige smartwatch
Prijs en beschikbaarheid?
Kospet Prime 2 is verkrijgbaar bij Banggood, Versnellingsbak, en AliExpress tegen verschillende prijzen. U kunt het Beste prijs voor jou.
Controleer de prijs op Banggood
Controleer de prijs op AliExpress
Zie de prijs op Gearbest
Bekijk ook: De nieuwe en nieuwste Kospet SmartWatches 2023



