X8 Ultra 4G je další nový Apple Watch Ultra Clone, který podporuje sim kartu za rozumnou cenu. Jedná se o chytrý telefon s Androidem, který má čtvercový tvar s 2,02palcovým velkým IPS displejem a je vybaven několika funkcemi včetně monitoru srdečního tepu., Monitor kyslíku v krvi SPO2, Režimy multisportu, 4GB RAM, 64Místnost GB, WIFI, GPS, a tak dále. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design X8 Cellular Ultra 4G SmartWatch:

Jak vidíte na obrázku výše, tyto nové hodinky X8 Ultra 4G mají hranatý design, který vypadá stylově, módní, a podobně jako ultra Apple Watch. Měří 49*44*13mm a váží asi 55g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Zatímco na druhé straně, najdete vstup na sim kartu. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Tělo chytrých hodinek X8 Ultra 4G je vyrobeno ze slitiny zinku, zatímco řemínek je k dispozici ze silikonu. Pokud jde o obrazovku displeje! Tyto chytré hodinky X8Ultra 4g mají 2,02palcový velký IPS dotykový displej pokrytý 2,5D sklem a jsou vytvořeny s rozlišením 320*385 pixely. Toto zařízení je také vybaveno různými ciferníky a je k dispozici v černé barvě, pomerančový, žluť, a šedé barvy.
Vlastnosti chytrých hodinek X8Ultra 4G:

X8 Ultra 4G jsou vodotěsné chytré hodinky IP67, Což znamená, že jej můžete nosit, když si umyjete ruce nebo v deštivých dnech. Zařízení má senzor srdeční frekvence, který shromažďuje údaje o naší srdeční frekvenci 24 Hodiny. Toto nositelné zařízení vám také pomůže ovládat spánek, Díky jeho úplnému monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje nám ovládat a odhadnout kalorie spálené po celý den.
Kromě funkcí uvedených výše, Tyto chytré hodinky X8 Ultra 4G jsou také vybaveny 64 GB, 4GB RAM, a běží na Androidu 10. OS. Mezi další funkce patří WIFI monitor kyslíku v krvi SPO2, SIM karta, Sedavá připomínka, Multisportovní režimy, Alipay offline platba, Počasí, Najít telefon, Bluetooth, a tak dále. Tyto chytré hodinky mají také a 700 mah velká kapacita baterie s 1-3 dny výdrže baterie.
Také se vám může líbit:
- 12 NEJLEPŠÍ SAMOSTATNÉ CHYTRÉ HODINKY SE SIM KARTOU A WIFI 2024
- 10 NEJLEPŠÍ CHYTRÉ HODINKY S HD KAMERA 2024
- 10 Nejlepší smartwatches pro muže pro muže právě teď
Kompletní specifikace chytrých hodinek X8 Ultra 4G:
| Zařízení | X8Ultra 4G |
|---|---|
| Tvar | Náměstí |
| Dimenze | 49*44*14mm |
| Hmotnost | 55G |
| Barvy | Černý, Pomerančový, Šedá |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 2.02 Palec |
| Rozlišení obrazovky | 320*385 |
| Operační systém OS | Android 10.0 |
| Senzory |
|
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | Ano |
| BERAN | 1GB/2GB/4GB (Volitelný) |
| ROM | 16GB /64 GB |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Monitor krevního kyslíku | Ano |
| Monitor krevního tlaku | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Vodotěsný |
| Další funkce |
|
| Kapacita baterie | 700Mah |
| Normální použití | 1-3 dny |
| Název aplikace | – |
| Popruh | Silikon |
| Cena | $$ Ceny jsou níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Stylový design, 2.02-velký palcový IPS displej, 4GB RAM/64GB ROM, Podpora Simcard, WIFI, Více druhů sledování zdraví
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
Chytré hodinky X8 Ultra 4G jsou aktuálně dostupné na Aliexpress za různé ceny. Můžete si vybrat nejlepší cenu pro vás!
Zkontrolujte cenu 1
Zkontrolujte cenu 2
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2024






